درخواست دمو


کاربر گرامی، براي تهیه نرم افزار مناسب کسب و کار خود پس از بررسی و شناخت کامل نیازهایتان، لازم است به ارزیابی کیفیت و امکانات گوناگون پياده سازی شده در نرم‌افزارهای موجود بازار بپردازید. سپس با آشنایی کامل از امکانات نرم‌افزار منتخب خود، و اطمینان از کیفیت عملکرد و متناسب بودن هزینه آن، اقدام به خرید نمائید.
در این راستا گروه نرم‌افزاری نضج، به پاسداشت حقوق مشتریان گرامی و همچنین ارائه خدمات بهتر به متقاضیان سرویس‌های نرم‌افزاری خود، امکاناتی را فراهم آورده تا مشتریان این محصولات، قبل از خرید بتوانند با کلیه امکانات مجموعه نرم‌افزارهای نضج آشنا شده و در تجربه‌ای ملموس کیفیت عملکرد آن را تجربه نمائید.
لذا چنانچه درصدد خرید، و علاقمند به آشنایی بیشتر و تخصصی با سرویس‌های نرم‌افزاری نضج می‌باشید، پس از مطالعه موارد زیر با تکمیل و ارسال فرم روبرو نیاز خود را در این رابطه اعلام نمایید. کارشناسان مربوطه در اولین فرصت پس از دریافت اطلاعات این فرم، هماهنگی‌های لازم را با شما متقاضی گرامی انجام خواهند داد. شایان ذکر است، ارسال این فرم به منظور پذیرش موارد زیر از طرف شماست.

  • اطلاعات این فرم تنها در سیستم امور مشترکین نضج جهت ارتباط و هماهنگی با شما ثبت خواهد شد و کارکرد دیگری (مثلاً نمایش به‌صورت عمومی و غیره) نخواهد داشت.
  • متقاضی دمو متعهد است، دموی ارائه شده را به رقبا و سایر همکاران ارائه ننماید
  • خواهشمندیم پس از ارائه دمو، در صورت عدم تأمین نیاز شما توسط محصول ارائه شده، پیشنهادات، انتقادات، نواقص و ضعفهای احتمالی دیده شده را با کارشناسان ارزیابی ما در میان بگذارید و یا در ازای خدمت ارائه شده با پاسخ به پرسشنامه‌ای که همراه دمو ارائه می‌گردد ما را در ارائه محصولات و خدمات بهتر در آینده یاری نمائید.